O nás

            Makléri spoločnosti LP company s.r.o. sa zaoberajú rôznymi činnosťami v oblasti investovania do poľnohospodárstva, lesníctva a rozvoja vidieka. Snažíme si vybudovať silné povedomie u našich klientov a ponúknuť im kvalifikované informácie v oblasti investovania do poľnohospodárstva a nehnuteľnosti, ktoré spĺňajú ich najnáročnejšie požiadavky. Našou kľúčovou stratégiou sú a vždy budú potreby klienta. Jednou z hlavných činností spoločností je vyhľadávanie perspektívnych investícií v oblasti pôdy a lesa.

             V oblasti predaja nehnuteľností sa spoločnosť LP company s.r.o. špecializuje na všetky druhy nehnuteľnosti a to poľnohospodárske a lesné pozemky, farmy, poľnohospodárske družstvá a hospodárstva, penzióny, byty, rodinné domy a podobne.

             Našim hlavným cieľom a poslaním je rozširovať kvalitné služby pre našich klientov tak, aby boli maximálne spokojní. S našimi klientmi jednáme vždy s úctou a budujeme si s nimi vzťahy založené na dôvere a otvorenej komunikácii.

             V našom tíme pôsobia kvalifikovaní realitní makléri, ktorí sú pripravení Vám pomôcť v ťažkom svete realít. Všetci naši realitní makléri prispievajú svojimi dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami k tomu, aby boli všetky predaje alebo kúpy, investovania do poľnohospodárstva, lesníctva, nehnuteľností úspešne zrealizované.

             Spoločnosť má dlhoročné skúseností v oblasti predaja nehnuteľností, správy katastra nehnuteľností.

             Spoločnosť ponúka a realizuje Odborný dozor - poradenská služba pri realizácií stavieb a technologických celkoch. V prípade potreby zrealizuje postupy, harmonogramy, poradenskú službu.

 

Ing. Kondrková Ľubomíra a Vlčej Peter

konatelia spoločnosti